Infračervené topné panely

Systém vykurovania infračervenými topnými panelmi patrí medzi najúspornejšie vykurovacie systémy vôbec. A to z pohľadu investičných ale aj prevádzkových nákladov.

ZDRAVÉ, SÁLAVÉ VYKUROVANIE.

Infračervené žiarenie topnými panelmi SUNDIRECT má veľa pozitívnych účinkov na ľudský organizmus a imunitný systém. Zlepšuje prekysličovanie a výživu tkaniva, zlepšuje regeneráciu, hojenie, účinne pôsobí proti starnutiu kože. Svojim spôsobom vyžarovania sálového tepla ide o najprirodzenejší spôsob vyhrievania pre ľudský organizmus, pretože jeho teplo sa najviac podobá slnečnému teplu.

Ďalšou z veľa výhod našich panelov je, že nedochádza k prehrievaniu vzduchu, následnému víreniu prachu a vzniku vlhkosti ako to je pri klasickom konvenčnom vykurovaní. Preto sú naše panely ideálne aj pre alergikov. Panely totiž ohrievajú len okolité predmety a tým navodzujú príjemnú a útulnú atmosféru u vás doma. Takéto teplo prináša vysokú efektivitu a veľkú energetickú úsporu.
Infračervené panely môžu úplne nahradiť konvenčné vykurovanie alebo byť ideálnym zdrojom doplnkového vykurovania pri napr. v sezónne ako napr. chaty v kombinácii s inými zdrojmi energie.

ĽAHKÁ INŠTALÁCIA

Každé balenie panelov SUNDIRECT obsahuje všetko, čo k inštalácii potrebujete a tám vám zaberie 5 minút z vášho času. Infračervené panely nevyžadujú žiadnu údržbu.

PRVOTRIEDNE PREVEDENIE

Infračervené panely SUNDIRECT sú vyrábané podľa ISO9001 a ich testovanie prebieha podľa prísnych kritérií, preto spĺňajú najvyššie možné štandardy.

CERTIFIKÁCIA

Všetky naše infračervené panely sú certifikované na CE, TÜV, GS a poskytovaná záruka 5 rokov len potvrdzuje ich kvalitu.