STROJWOOD, s.r.o.


Spoločnosť STROJWOOD, s.r.o. vznikla spojením skúsených manažérov a technických pracovníkov, ktorý pracovali v oblasti predaja drevoobrábacích strojov a projektovaním kompletných piliarskych prevádzok. Zúročili tak svoje bohaté skúsenosti z drevoobrábacieho priemyslu nadobudnuté od roku 1994.

Výsledkom práce sú mnohí spokojní zákazníci zo Slovenska, Českej republiky, Ukrajiny, Ruska a Slovinska, ktorí dodnes úzko spolupracujú s našou spoločnosťou pri riešení mnohých technických požiadaviek. Vďaka zabehnutému systému riadenia, bohatým skúsenostiam a dobre zabehnutej servisnej siete je naša spoločnosť schopná pružne reagovať na požiadavky našich zákazníkov pri súčasnom dodržaní vysokej kvality výrobkov.

Pri dnešnej konkurencii sme schopní dodať stroje najvyššej európskej a svetovej kvality. Spolupracujeme s viacerými výrobcami drevoobrábacích strojov z celej Európy, ktorí nás presvedčili o svojich kvalitách vo výrobe a profesionalitou pri riešení mnohých problémov. Nezanedbateľným faktom je, že popri predaji drevoobrábacích strojov zabezpečujeme celkový chod budúcich prevádzok výrobou kompletných dopravníkových ciest.

Okrem predaja drevoobrábacej techniky je pre nás samozrejmosťou zabezpečenie kompletného záručného aj pozáručného servisu všetkých strojov a zariadení, ako aj v plnej miere dodávku náhradných dielov.

Vážime si každého klienta, ktorí sa zároveň stáva našim partnerom do budúcich rokov, pretože vieme že :

VY DÔVERNE POZNÁTE DREVO.
MY ZASE VIEME VŠETKO O VAŠICH POTREBÁCH.