Referencie

Kmeňová pásová píla Wravor 1200 NB PROFI - p. Sucháň, Topoľčany

Vybavenie prevádzky najväčšou pásovou pílou Wravor na Slovensku. Stroj mimo špičkovej výbavy obsahuje aj kamerový systém so senzormi do tmy a plošnou obrazovkou v priestore obsluhy a tiež dopravníkový systém s čistiacím zariadením na rezivo.

Piliarska prevádzka Kopec, Košecké Podhradie

Realizácia kompletnej piliarskej linky na produkciu cca. 1000 m3 na mesiac v dvojsmennej prevádzke. Stavba na tzv. zelenej lúke na kľúč podľa presných požiadaviek klienta. Súčasťou výroby je automatická kotolňa na nesušenú štiepku, drvenie odpadu, sušiareň, kompletná brúsiareň nástrojov a stolárska výroba.

Piliarska prevádzka DPD, Dušan Papiak, Medzilaborce

Realizácia kompletnej piliarskej prevádzky s kmeňovou pásovou pílou, skracovacími pílami, rozmietacou pílou a dopravníkmi.

Wravor 1200 PROFI Ligna - LESAGRO, Pravenec

Spustenie do prevádzky najväčšej horizontálnej kmeňovej pásovej píly na Slovensku Wravor 1200 PROFI Ligna. V Európe sa nachádzajú len 3 ks tejto verzie.

Kronospan-Prešov, Moskva, Bukurešť, Zvolen

Dodávky atypickej špeciálnej rozmietacej píly na drevotriesku s možnosťou osadenia až 25 pílových kotúčov na šírku materiálu 1200 mm.

RJR Snina

Dodávka automatického strešného centra na porez krovov podľa projektu v AutoCade. Strešné centrum pracuje presne podľa priložených projektov striech. Centrum výrazne zefektívnilo a zvýšilo produkciu práce. Odberateľ po kompletnom zaškolení začal popri výrobe s montážami striech. Po vypracovaní materiálu nie je nutné ďalej opracovávať hranoly pri montážach.

HAMEX, Giraltovce

Inštalácia kmeňovej pásovej píly Wravor 1000.